Isi face treaba bine, dar piesele cum ar fi spre exemplu capatul care se schimba ,nu exista ca rezerva. Mi s a rupt folia si nu am de unde sa fac rost de alt cap. Pana la urma e un produs de 300 de lei , am vazut ca exista rezerve la shaver de 100 de lei nu inteleg cum nu exista la ceva peste 300 de lei.
Alexandru
Alexandru
05.01.2023 22:26
V-a fost de ajutor această recenzie?
(0/0)