Am cumparat si pe cea inferioara si pe cea superioara, nu se îmbină corect!
Unde vine prins levierul cu surub, la scurt timp, s a crăpat plasticul! Slaba din orice punct de vedere!
Claudiu Florin Gherman
Claudiu Florin Gherman
21.11.2025 12:53
V-a fost de ajutor această recenzie?
(0/0)